Serdivan AVM Mayıs 2011 itibariyle kapılarını AFM Sinemalarına açmış bulunmaktadır. Serdivan AFM Sinemalarına artık Sakaryalı sinemaseverlerin hizmetinde. Serdivan AFM sinemalarına aşağıdaki numaralardan ulaşabilir, filmler hakkında bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Serdivan AVM AFM Sinemaları Telefon No: 0264 222 11 11

AFM Sinemaları Web Sayfası: http://www.afm.com.tr

Sakarya, Serdivan AVM ve AFM sinemaları işbirliği ile 8 salonlu 1100 koltuk kapasiteli yeni sinemasına kavuştu.

9 ilde, 25 noktada toplam 182 salonla öncü konumda olan AFM’nin faaliyet gösterdiği iller arasına Sakarya da katıldı.

Son teknoloji ve konforun bir arada sunulacağı salonlarda Dolby Digital ses sistemi ile filmlerin etkisine kapılacağınız, stadyum tarzı oturma düzeni ile görüş açınızı değiştirmeye gerek duymadan keyifle izleyeceğiniz filmler sizleri bekliyor.

Dört Dörtlük Bir Sinema Keyfi

AFM Serdivan Sinemaları konforlu fuayesi ve leziz ürünlerin bulunduğu büfesi ile sizlere dört dörtlük bir sinema keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en ileri dijital 3 boyut teknolojisinin 2 salonda yer alacağı AFM Serdivan Sinemaları‘nda, 3 boyutlu filmleri de mükemmel görüntü ve ses teknolojisi ile izlemek mümkün olacak.

Kurulduğu günden bugüne Türk sinema sektörüne birçok yenilikler kazandıran AFM Sinemaları, Serdivan AVM ile Sakaryalı sinemaseverlere doyumsuz deneyimler yaşatacak

Önceki Yazı:TeknoSA Mağazası Serdivan AVM (Sakarya)

Sonraki Yazı:Planetaryum Park Serdivan AVM (Sakarya)

Yorumlar
9 Yorum
 1. Yazar
  gorki26

  öncelikle hizmetleriniz için teşekkürler.bebek bakım odalarınızın bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.odalar soğuk,özellikle alt kattaki çok soğuk,kötü kokulu alt değiştirme ünitesi her an düşücekmiş gibi ve tek kişilik yani iki anne ve bebeği farklı ihtiyaçlar için bile olsa birlikte giremiyor,bir anne ve bebeği mecburen beklemek zorunda kalıyor.bebekler zor durumda kalıyor.üst kattaki yine soğuk, kötü kokulu,koyduğunuz bankta emzirmek çok zor, sırtınızı yaslamak için dayandıkça aşağı kayıyorsunuz buda uygun bir emzirme pozisyonu almanızı engelliyor bebeğinizde bundan etkileniyor.
  ricam ikinci sınıf vatandaş yada sanki emzikli annelerle bebklerinin dışarıya çıkma hakkı yokmuş gibi üstün körü yapmış olmak için yapılar odalar yerine anneler ve bebekleri için daha sağlıklı,konforlu,emzirme politikalarına uygun donanıma sahip odalar hazırlamanız.

  • Yazar
   Serdivan AVM

   Yorumlarınız ve Önerileriniz için Teşekkürler.

   Konu ivedilikle ilgili kuruma iletilecektir.

 2. Yazar
  Tuna YILMAZ

  İyi günler geçen hafta sonu ailece serdivan afm de film izlemeye gittik 11 yaşında ki kızım sihirli oyuncaklara biz dedemin insanlarına girmek istedik gişe memuru filme 13 yaş altının ailesiyle içeri girebileceğini söyledi bizde hep beraber çocuk filmine girdik fakat içerde velisiz 7-8 yaşlarında çocuklar vardı müdüre söyledim aldığım cevap : birine emanet etseydiniz ,siz görmemişsinizdir ailesi vardır, dayısını halasını getirseydiniz…. bu nasıl bir cevap ben özür beklerken kimleri çalıştırıyorsunuz burda yoldan geçen adamı tuup sinemaya müdür yaptığımızı düşündüm doğrusu çok ayıp böyle bir firmaya hiç yakışmıyor gereğenin yapılacağını umuyorum…

 3. Yazar
  Raşit

  AFM sinemamız hayırlı olsun fakat bir daha asla bu sinemaya gelmemeye yemin ettim. Neden mi? Günlerden cumartesi ve ben çocuklarımla 3D sineması izlemek için AFM’i seçtim, sinemaya girerken 4 adet her biri 2 TL olan gözlük aldık,sinema basliyor, gözlükleri takiyoruz, sonuç hiç bir şeyi doğru göremiyoruz,çünkü gözlükler çizik dolu, görevlilerden değişmelerini istiyoruz ve yenileri geliyor sonuç daha büyük hüsran hiç izlenmiyor. Bu filmi gözlüksüz izlemek zorunda kaldık, çıktığımızda iki çocuğumda kusuyordu. Bunu yazmamdaki sebep benim ve çocuklarımın başına gelen başkasının başına gelmesin.
  Saygılarımla

  • Yazar
   serdivanavm

   Bilgilendirme için teşekkürler. Kişisel olarak henüz AFM sinemalarını kullanmadım. Ama yeni uygulamalar arasında birçok sinema Ücretli olarak sıfır gözlük veriyor ve o gözlükler sizde kalıyor. Daha sonra geldiğiniz dönemlerde o gözlükler ile ücret ödemeden film izleyebiliyorsunuz.

   AFM yönetimi bu şekilde bir uygulamaya başlamadıysa bile yakın dönemde onlarda başlayacaktır.

   Bilgi ve İlginiz için teşekkürler..

 4. Yazar
  Furkan

  Öncelikle siteniz hayırlı olsun ancak tam anlamıyla hazır değil gibi görünüyor.Tasarım ve içerikten önce sitenin ismi dikkatimi çekti http://www.___.gen.tr olması com veya com.tr gibi uzantılar dururken bu seçim yanlış olmuş.Sitenin tasarımının inşaat firmalarının sitelerinden farkı olmadığını düşünüyorum estetik, kalite, canlılık ve renk uyumu yok.Tasarımcıya tavsiyem diğer AVM sitelerine bir göz atmasıdır.Umarım yorumu dikkate alırsınız.

  • Yazar
   serdivanavm

   Sitemiz Serdivan AVM’nin RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. Özel teşebbüstür. O sebeple com.tr adresinin alabilmemiz söz konusu değil. .com ve .net uzantıları ise öndecen başkaları tarafından alınmıştır. O sebeple gen.tr adresi alınmıştır.

   Tasarım ve içerik tarafımızdan hazırlanmaktadır. Firmanın kendi sitesi olmadığından dolayı belirli bir yatırım yapılmadan, sadece bilgi vermek amaçlı olarak açılmıştır. Yani amacımız güzel görünmek değil, ihtiyaö anında bilgi vermektir.

   Serdivan AVM kendi web sayfasını aktif ettiğinde daha görsel ve uygun bir tema – renk kombinasyonu kullanacaktır diye düşünüyorum.

   Yorumunuz için teşekkürler…

   • Yazar
    Furkan

    Yorumumu dikkate alıp cevapladığınız için teşekkür ederim.En kısa zamanda Serdivan AVM’nin resmi sitesinin de kurulacağından eminim.Acaba resmi sitenin uzantısı da böyle saçma mı olacak?İnsanlar internet tarayıcılarında artık uzantı yazmadan CTRL+ENTER ile siteye direk girebiliyor ve ben bunu yaptığımda Serdivan AVM’nin sitesine giremiyorum.Milyon dolarlık yatırımlar sonucu insanları hayal kırıklığına uğratmak Serdivan AVM ye yakışmıyor. Ayrıca başkaları tarfından alınan com uzantısı alıcı kişiyle irtibata geçilerek elde edilebilir.Gerçekten profesyonel bir site kurmak istiyorsanız.3 veya 5 bin dolardan kaçmanız yakışı kalmayan bi durum.Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama diğer tüm AVM lerin uzantıları .com …

Bir yorum yazın