Ünlü yazar ve Şair Kahraman Tazeoğlu; önceki gün geldiği Sakarya’daki D&R Müzik Kitap Mağazası’nda hayranlarıyla buluşarak; yeni çıkan ve en çok satan kitaplarını imzaladı.

İMZA-FOTOĞRAF VE SOHBET

Sakarya’da D&R Musıc Book (Müzik Kitap) Mağazası’nda önceki gün düzenlenen imza gününde, Sakaryalı hayranlarıyla buluşan ünlü yazar ve Şair Kahraman Tazeoğlu; onlarla 6 saat boyunca sohbet ederek, yeni çıkan ve en çok satan kitaplarını imzaladı. Kahraman Tazeoğlu ile buluşmak için uzun kuyruklar oluşturan hayranları, onunla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Zaman zaman hayranlarıyla neşe dolu sohbet yapan Kahraman Tazeoğlu; kendisini çok seven ve İstanbul’da olması nedeniyle gelemeyen bir hayranıyla da 3G aracılığıyla, canlı olarak sohbet ederek, ona sevgi yolladı.

12 KİTABI BULUNUYOR

Yazarlığa 1989 yılında başlayan 42 yaşındaki yazar Kahraman Tazeoğlu; şimdiye kadar “Kayıp Yüzyılın Prensesi Oylum, Bambaşka, Araz, Başka, Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi, Beni Susarken Bölme, Seni İçimden Terkediyorum, Eyvallah, Mavi Ev, Susacak Var, Mavi Ada Mektupları ve Araz Aşka Rüzgara Ayrılığa Zamana” adlı 12 kitap çıkarttı. Bu kitaplarını; kendisi için Serdivan Avm’de bulunan D&R Musıc Book Mağazası’na gelen hayranları için imzaladı.

Önceki Yazı:Tele Market 8. Şubesi Serdivan AVM’de Açtı

Sonraki Yazı:Serdivan AVM’de Bankamatik Sorunları Süreklilik Kazandı

Yorumlar
Bir yorum yazın