Sakarya İli Serdivan İlçesinde bulunan Serdivan AVM‘ye ulaşım konusunda sıkıntı çekenler için hem buraya nasıl ulaşabileceğiniz noktasında bilgiler aktarıyor olacağım hem de yazımızın devamında Harita ile size destek oluyor olacağım.

Öncelikle Serdivan AVM önünden geçen Minübüsler mevcut. Bu minibüsler Merkez Belediye (Çark Caddesi Arkası – Finansbank Karşısı) arkasından haraket ediyor. 2 Ayrı araç kalkıyor ve ikisi de Serdivan AVM önünden geçiyor.

Üstüne Tıklayarak hariteyı Büyütebilirsiniz

Ayrıca Orta Garaj’dan kalkan Belediye Arabalarından bazıları da Serdivan AVM önünden geçiyor.

Serdivan AVM‘ye yakın olan Sapak CAMİİ yanından geçen araçlarda yaklaşık 500 m yürümeyi göze alanlar için kullanılabilecek bir çeşit olabilir. Buradan ulaşmak için Serdivan hattı dolmuşlara, AKampüs hattı dolmuşlara, aynı şekilde buradan geçen belediye otobüslerine binebilirsiniz.

Aracı ile Serdivan AVM ye ulaşmak isteyenler Sapak Camisii karşısında kalan Petrol İstasyonu yanındaki yola saparlarsa 1-2 dakika içerisinde Serdivan AVM otoparkına ulaşabilirler.

Önceki Yazı:Planetaryum Park Serdivan AVM (Sakarya)

Sonraki Yazı:Babalar Gününe Özel TeknoSA’dan %10 İndirim

Yorumlar
1 Yorum
  1. Yazar
    veysel

    merhabalar.ben bir üniverste öğrencisiyim sizden bir talebim oalcaktı yoğunkuğun olduğu özellikle paartesi ve perşembe günleri kampüs-avm arasındaki servis saatlerini sıkılaştırrsanız çok iyi oalcak.malum kampüsten gelen araçlar ordan geçmiyor inip yürümemiz gerekiyo

Bir yorum yazın